9 Haziran 2016 Perşembe

Asphalt 8 Airborne Para Hilesi Full APK İndir

  Hiç yorum yok
Android’deki en iyi araba yarışlarından biridir Asphalt 8 airborne, oldukca kaliteli bir görüntü, grafik, efekt ve ses’e sahip bir oyundur, online oynayarak’ta dünyadaki bir çok insanla odalarda kapışabilmek mümkün, bugün oyunun para hilese göz atıcaz.

Sınırsız Para
Sınırsız Modifiye
Sınırsız Motor Güçlendirme
Asfalt 8: Airborne v1.4.1 (Sınırsız MoneyStarXp)

Asphalt 7 Airborne Para Hilesi FULL APK İndir
Dosya Boyutu: 1.5 GB
APK Sürüm: 1.4.1
Upload Tarihi: 9 Haziran 2016
NOT: Oyunu sadece Oflline Mod’da oynayabilirsiniz. Online olarak oynayamazsınız, Ayrıca Hileli olduğu için mevcut kullanıcı olarak hileyi yapan ekibin adı çıkar yani sizin hesabınızla hiçbir alakası yoktur. oyundaki tek zevkiniz istediğiniz arabaları alabilmek sınırsız nitro vs olacaktır.

KURULUM VE KULLANIM
Öncelikle mevcut oyununuzun yedeğini alın, Android/data ve obb klasöründeki gameloft ANMP’leri yedekleyin. Şimdi mevcut Asphalt 8 oyununuzu tamamen kaldırın, Hafıza kartına girip /Android/data ve obb içinde gameloft kalıntıları varsa onlarıda kaldırın.

YOL 1
Apk yı Kurun sd data dosyasındaki obb dosyasını Kök dizinde bulunan Android/obb klasörüne kopyalayın.

YOL 2
Şimdi öncelikle indirdiğiniz data “5DANMP.GloftA8HM” dosyasını sdkart/android/obb klasörüne atın. Daha sonra size vermiş olduğumuz .apk’ı ana dizine bir yere atın, sonra telefonunuzdan apk’ı bulup çalıştırın. oyuna sorunsuz giriş yapıyor olmanız gerekli, ek veri felan isterse, en başta data klasöründe yedekler almıştık onu geri data klasörüne atın.
Türkçe Yapmak için aşağıda resimli anlatım mevcut

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder