14 Mayıs 2016 Cumartesi

Ve Panayır Köyden Gider 720p Full izle indir

  Hiç yorum yok
Başarılı oyuncu kadrosundan oluşan Ve Panayır Köyden Gider full izle isimli filmin türü dramdır. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Cem Davran gibi isimlerin oynadığı Ve Panayır Köyden Gider filmi 10 Haziran'da vizyona girecek. Vizyon tarihinden en geç 2 hafta içerisinde filmin hd videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Ve Panayır Köyden Gider Full izle

Başarılı oyuncu kadrosundan oluşan Ve Panayır Köyden Gider isimli filmin türü dramdır. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Cem Davran gibi isimlerin oynadığı Ve Panayır Köyden Gider filmi 10 Haziran'da vizyona girecek. Vizyon tarihinden en geç 2 hafta içerisinde filmin hd videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Ve Panayır Köyden Gider izle

Mete Sozer'in yönetmenliğini üstlendiği Ve Panayır Köyden Gider filmi 10 Haziran'da sinemada yayınlanacak. Filmin konusu ve fragmanını aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz. Şimdi sizlere Ve Panayır Köyden Gider izle linklerini vereceğim.

Ve Panayır Köyden Gider 1080p indir

guncelamk'da filmleri 1080p indirebilirsiniz. Ve Panayır Köyden Gider 1080p hd indirme linkleri aşağıda verilmiştir. Linklere tıklayın ve sonra reklamı geç yapın böylece filmi indirebilirsiniz.

Ve Panayır Köyden Gider 720p indir

Guncelamk'da filmleri 720p indirebilirsiniz. Ve Panayır Köyden Gider 720p indirme linkleri aşağıda verilmiştir. Linklere tıklayın ve sonra reklamı geç yapın böylece filmi indirebilirsiniz.

Ve Panayır Köyden Gider Fragman izle


İNDİRECEĞİNİZ FİLM HAKKINDA BİLGİLER

Filmin Özeti:

Yaşam ve ölüm arasında sıkışıp kalmış bir köyün hikâyesini anlatan filmde, geçmişlerini unutmak isteyen köy ahalisi ile kendi geçmişini yakalamak ve onunla yüzleşmek isteyen bir yabancının öyküsü anlatılıyor. Ne var ki köye gelen bu davetsiz yabancı bir süre sonra adeta yaşam belirtisinin olmadığı, her anın bir kısır döngü içerisinde kendisinden önce olan bitenin taklidi haline gelen bu köyde kısılıp kalır. Köylü bu yabancıya önce merak, sonrasındaysa şüpheyle yaklaşır. Ne var ki bu davetsiz misafir, köy ahalisinin kuytuda kalmış karanlık anılarını tekrar canlandıracaktır. Peki kimdir bu yabancı? Geçmişin hayaleti mi yoksa yarın doğacak olan güneş mi?

GuncelAmk Puanı: 9/10 IMDB Puanı: 6.5/10
Tür: Dram
Süre: 99 Dakika
Yılı: 2016
Kalite: 720p (kesinlikle sinema çekimi değildir)
Oyuncular: Cem Davran, Engin Altan Düzyatan, Ercüment Balakoğlu

FİLM İNDİRME LİNKLERİ
İlginizi Çekebilir: Bir önceki yayınımız olan Nasıl Yani Full izle ilginizi çekebilir.


ve panayır köyden gider full izle, ve panayır köyden gider 1080p izle, ve panayır köyden gider 720p izle, ve panayır köyden gider tek link indir, ve panayır köyden gider hd film indir, ve panayır köyden gider 1080p indir, ve panayır köyden gider 720p indir, ve panayır köyden gider torrent indir, ve panayır köyden gider tek part indir

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder