11 Mayıs 2016 Çarşamba

Kırgın Çiçekler Cemre (Hazar Motan) Kimdir, Yaşı, Boyu Kaç?

  Hiç yorum yok

Kırgın Çiçekler Cemre Kimdir

Ekranlara gelen ilk bölümü ile izleyicinin beğenisini toplayan sevilen dizi Kırgın Çiçekler dizisi bu yaza damga vuracağa benzemektedir. Dikkat çekici konusu ve hikayesinin yanısıra güçlü oyuncu kadrosu ile de beğenilen Kırgın Çiçekler dizi oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

Kırgın Çiçekler dizisi Cemre karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi Hazar Motan'dır. Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Nil Keser, Aleyna Solaker, Derya Artemel gibi başarılı bir çok oyuncunun yer aldığı Kırgın Çiçekler konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyici tarafından beğenilmiştir.

Kırgın Çiçekler dizi oyuncuları arasında ise en çok beğenilen isimlerin başın da Hazar Motan gelmektedir. Yazımızın devamında Hazar Motan hakkındaki bilgiler ve Kırgın Çiçekler Cemre karakteri kimdir kaç yaşındadır gibi bir çok bilgiyi bulabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz Hazar Motan biyografi bilgileri ve resimleri.

Kırgın Çiçekler Dizisindeki Cemre Karakteri Kimdir?

Hazar Motan Kimdir
Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre karakterini canlandıran Hazar Motan, 13 Aralık 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise eğitiminden sonra Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’ne girdi. Hazar Motan oyunculukla küçük yaşlarda tanıştı ve 1997 yılında vizyona giren Yanlış Saksının Çiçeği adlı sinema filminde çocuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıktı. 2004 yılında Damatlık Şapka adlı kısa filmde rol aldı ve bu kısa filmde Güllü rolünü canlandırdı. 2007 yılında Bizim Evin Halleri adlı dizide rol alan Hazar Motan 2009 yılında Hesaplaşma adlı dizide boy gösterdi.

Bu diziden sonra oyunculuğa ara vererek üniversite eğitimine ağırlık verdi ve mezun oldu. 2014 yılında yayınlanan Paşa Gönlüm adlı dizide Elvan rolünü canlandırdı ve yine aynı yıl yayınlanan Diğer Yarım adlı dizide de rol aldı. Hazar Motan şimdilerde Kırgın Çiçekler adlı dizide Ceren rolünü canlandırmaktadır.

Hazan Motan Boyu Kaç: 1.70
Hazan Motan Yaşı Kaç: 26
Hazan Motan Kilosu Kaç: 60
Hazan Motan Twitter Adresi: ***

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:
1997 – Yanlış Saksının Çiçeği (Sinema Filmi)
2004 – Dramatik Şapka (Güllü) (Kısa Film)
2007 – Bizim Evin Halleri (TV Dizisi)
2009 – Hesaplaşma (TV Dizisi)
2014 – Paşa Gönlüm (Elvan) (TV Dizisi)
2014 – Diğer Yarım (TV Dizisi)
2015 – Kırgın Çiçekler (Ceren) (TV Dizisi)

kırgın çiçekler cemre, kırgın çiçekler dizisi cemre, kırgın çiçeklerdeki cemrenin gerçek adı, kırgın çiçekler dizi oyuncuları, kırgın çiçekler dizisindeki cemre kimdir, kirgin cicekler cemre kim, kırgın çiçekler cemre hangi dizilerde oynadı, hazar motan, hazar motan kimdir, hazar motan biyografi, hazar motan kaç yaşındadır, hazar motan resimleri, hazar motan boyu kilosu kaç,

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder