12 Mayıs 2016 Perşembe

Kolpaçino 3.devre Full izle indir

  Hiç yorum yok
Şafak Sezer ile Kolpaçino serisi devam ediyor. 2016 yılı sinema filmlerinden Kolpaçino 3.devre 11 Mart 2016 günü vizyona girdi. Sinemalarda şu sıralar film kaldırıldı. Filmi izleyebilmek için ya televizyonda yayınlanmasını ya da internetten kaçak film izleyeceksiniz. Zaten TV'de sansürlü olduğu için filmi çok iyi takip edemezsiniz. Bu yüzden sizler için kolpaçino 3.devre full izle hd video paylaşımı yapacam.

Kolpaçino 3.Devre Full izle


Kolpaçino 3.Devre Filmi indir

Şafak Sezer ile Kolpaçino serisi devam ediyor. 2016 yılı sinema filmlerinden Kolpaçino 3.devre 11 Mart 2016 günü vizyona girdi. Sinemalarda şu sıralar film kaldırıldı. Filmi izleyebilmek için ya televizyonda yayınlanmasını ya da internetten kaçak film izleyeceksiniz. Sizler için yukarıda filmin hd video paylaşımını yaptık. Buradan ise filmi full hd olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
_________________________________________________________________
Konu hakkındaki aramalar: kolpaçino 3.devre full izle, kolpaçino 3.devre hd izle, kolpaçino 3.devre kaçak izle, kolpaçino 3.devre tek link indir, kolpaçino 3.devre tek parça indir, kolpaçino 3.devre full indir, kolpaçino 3.devre filmi indir, kolpaçino 3.devre ücretsiz indir
_________________________________________________________________

Sizler için filmden görüntüler sunduk. Buradan bakabilir ve kolpaçino 3. devre full indir keyfi yaşayabilirsiniz.İNDİRECEĞİNİZ FİLM HAKKINDA BİLGİLER

Filmin Özeti: Yönetmenliğini ve senaristliğini Şafak Sezer'in üstlendiği, başrollerinde Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Burak Öncü'nün yer aldığı film Kolpaçino Bomba'nın devamında, 5-6 sene sonrasında geçecek. Özgür, Sabri’nin ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır ve oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte, oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu farkeder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.

GuncelAmk Puanı: 9/10
IMDB Puanı: 4.6/10
Tür: Komedi
Süre: 97 Dakika
Yılı: 2016
Kalite: 1080p (kesinlikle sinema çekimi değildir)
Oyuncular: Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Kubilay Penbeklioğlu

Kolpaçino 3. Devre HD indir


*********************************************************************
Yukarıda linke tıklayarak filmi full hd olarak indirebilirsiniz. Site içi linklerimiz kısaltılarak verilir. Bu yüzden linke tıkladığınız zaman açılan sayfada reklamı geç yapmalısınız. Bu işlemi yaparsanı filmi indirebilirsiniz.
2016 Türkçe filmler kategorisinde diğer bir film olan Osman Pazarlama izle, Osman Pazarlama indir filminede bakabilirsiniz.
*********************************************************************

kolpaçino 3.devre full izle, kolpaçino 3.devre hd izle, kolpaçino 3.devre kaçak izle, kolpaçino 3.devre tek link indir, kolpaçino 3.devre tek parça indir, kolpaçino 3.devre full indir, kolpaçino 3.devre filmi indir, kolpaçino 3.devre ücretsiz indir

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder