14 Mayıs 2016 Cumartesi

İnternet Download Manager 6.25 Build 17 Türkçe indir

  Hiç yorum yok

İnternet Download Manager 6.25 Build 17 Türkçe indir, İnternet Download Manager indir, İnternet Download Manager Türkçe indir, İnternet Download Manager 6.25 Full indir, İnternet Download Manager Program indir, İnternet Download Manager Gezginler indir


Arkadaşlar idman firması sonunda 2016 sürümü olan İnternet Download Manager 6.25 Build 17 Türkçe Full sürümünü sonunda yayınlamıştır. Geçtiğimiz aylarda sık sık güncelleme yapılan popüler dosya indirme programı 1 ay içerisinde ilk güncellemesi yapılmıştır. Bu sürümde extra olarak CPU sorununu gidermiş olarak görünmektedir.

İnternet Download Manager 6.25 Build 17 Türkçe Full sürümüne yeni bir kaç özellik eklenmiştir. Dosya indirmelerde zamanlama özelliği ve yeni video tanıma özelliği eklenmiştir. 6.25 sürümünde Firefox kullanıcılarının 32 desteği olmadığından dolayı bu sürümünde bu sorunu ortadan kaldırmıştır. Piyasa değeri 30 dolar olan internet download manager programını siz değerli ziyaretçilerimiz ücretsiz olarak indirebilirler.

Dosya Boyutu: 13 MB

Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz

Tarama: NOD32 / Durum Temiz


İnternet Download Manager 6.25 Build 17 Türkçe indir
Bir önceki program indir yayınımız olan GraphiSoft ArchiCAD 19 Build 4006 Full Türkçe indir ilginizi çekebilir. 3D Bina Çizme gibi bilgiler verilmektedir. Yorum yapmayı unutmayın. İyi günler dileriz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder