15 Mayıs 2016 Pazar

9 Ball Pool Hilesi 2016

  Hiç yorum yok

9 Ball Pool Hilesi 2016

9 Ball Pool Hile, 9 Ball Pool Hilesi, 9 Ball Pool Hileleri, 9 Ball Pool Hilesi 2016, 9 Ball Pool android hileleri, Facebook 9 Ball Pool Hilesi, 9 Ball Pool apk hilesi, Android 9 Ball Pool Hileleri

Merhaba arkadaşlar. 9 Ball Pool bilardo oyunu hilesi ile karşınızdayım. Oynaması yetenek ve akıl gücü gerektiren bu oyunun Android hilesi ve Facebook hilesi sitemizde mevcuttur. Oyunun tüm hilelerini indirebilirsiniz.

Biraz oyundan bahsetmek istiyorum. 9 Ball Pool bilardo oyununda 1 den 9'a kadar olan topları sırasıyla deliklere sokuyoruz. Diyelim biz önce başladık 5'e kadar bütün topları deliklere soktuk. Rakibimiz 6.top ile başlayarak oyunu bitirebilir. Yani siz 8 topu sokun. 9.topu rakibiniz sokarsa oyunu o kazanacaktır. Bu yüzden sizlere 9 Ball Pool hilesi vereceğim.Guncelamk.blogspot.com'da facebook oyun hileleri ve android oyun hileleri bulabilirsiniz. Tüm oyunların hileleri sitemizde mevcuttur. Hileyi indirebilmek için açılan sayfada Reklamı Geç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi oyunlar dileriz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder