13 Nisan 2016 Çarşamba

Tarım İlan

  Hiç yorum yok
tarım ilan
Tarım İlan

MahsulBurada.com

Mahsulburada.com; Ülkemizdeki çiftçilere özel tarım ilan, hayvancılık ve sebze alanında pazarlama, tarım ilan ve online satış sistemidir. Türkiye'de yaşayan üretici ve çiftçilerin tarım ve hayvancılık ilanlarını Mahsulburada.com aracılığıyla firmalara ve tüzel kişilere online pazarlama olanağı sağlayarak üreticilerin ürünlerinin daha kolay ve daha hızlı satılmasına öncülük ediyoruz. Siz çiftçiler ürettiğiniz ürünlerini mahsulburada.com'a taşıyarak  ürettiğiniz, yetiştirdiğiniz ve satışını yaptığınız tarım ve hayvancılık alanındaki ürünleri tek tıkla tüm Türkiye’ye ve Dünyaya online olarak mahsulburadadan pazarlama imkanı sağlıyoruz.

Tarım İlan

Tarım ilan çiftçilerin yetiştirdiği ürünleri, tohum fidancılarını, alıcıları, haycan yetiştiricilerini ve tarım alanındaki firmaları birleştiren online bir platformdur. Siz üreticilerde ürünlerinizi MahsulBurada.com'a ekleyerek sitemizden bütün bu saydığımız tarım ilanı veren kişiler arasına katılabilirsiniz. Sizlerde bu platform üzerinden ürünlerinizi satabilirsiniz.

Ücretsiz Çiftçi İlanları

Sitemiz tamamen çiftçiler ve firmalar üzerine kurulmamış olup siteye gelen ziyaretçilerde sizin yaptığınız organik, el emeği göz nuru ürünlerinizi satın alabilir. Yada kilo işi olarak ürününüzün satışını yapabilirsiniz. Ücretsiz çiftçi ilanlarına sizlerde bakarak evlerinize tamamen organik olan meyve,sebze, kahavaltılık vb. ürünleri alabilirsiniz.


Tarım Makina ve Ekipman İlanları

Tarım makina ve ekipman ilanları bölümümüz ile tarımda kolaylık sağlayacak bütün makinaların satışını yapan firmaların ilanları bulunmakta. Çiftçilerde bu tarım makina ve ekipman ilanlarına bakarak işlerinde kolaylık sağlayacak bu ekipmanları temin edebilir. Tarım makina ve ekipmanlarında tarım ekipmanlarının yanında traktör ve hayvancılık ilanlarıda bulunmakta.

Meyve ve Sebze İlanları

Çiftçilerin ürettiği meyve sebzeleri meyve ilanları ve sebze ilanları bölümüzde yayınlıyoruz. Çiftçilerimizin ürettiği ürünlerin burada paylaşılmasıyla sitemiz çiftçiler için online hal görevi görmekte. Bu sayfaları inceleyen toplu meyve ve sebze alıcıları çiffçilere iletişim bölümünden ulaşarak ürünlerini satın alıyor.

Türkiye Tarım İlan

Türkiye tarım ilan sitesi mahsulburada.com Türkiye'deki tarım ilanlarını tek çatı altında topluyor. Türkiyedeki üreticiler ve alıcılarda satıını yaptığı yada alacağı ürünleri sitemize ekleyerek sattıkları ürünleri online ortamlara taşıyorlar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder